AYDINLATMA - ELEKTRİK:
Bu yaz bahçeler Philips ile ışıl ışıl olacak
Aydınlatma alanında 100 yıldan fazla deneyime sahip Philips’in dış mekan aydınlatmaya pratik bir yaklaşım kazandıran myGarden Koleksiyonu bahçelerde en güzel atmosferleri yaratmaya imkan sağlıyor. Kaliteli ışık demeti ve LED teknolojisinin avantajlarıyla dış mekan aydınlatmayı yeniden yorumlayan myGarden Koleksiyonu, ödüllü tasarımıyla şıklık ve sadeliği bir arada sunuyor. 
Bahçelerde aydınlatma ile yepyeni atmosferler yaratılıyor...

myGarden Dış Mekan Koleksiyonu, modern görünümüyle son derece sade ama bir o kadar da dikkat çekici bir aydınlatma çözümü sunuyor. Işığı tasarımın ulaştığı en üst noktaya taşıyarak parlamayı önleyen bir yüzeye sahip olan myGarden Dış Mekan Koleksiyonu, beyaz ve 3 farklı tonda gümüş renk seçeneklerine sahip alternatifleri ile her bahçeye uyum sağlıyor. Yüksek kaliteli LED ışık kaynağını her ortama uyacak küçük armatürlerle birleştirerek performansı artıran myGarden Koleksiyonu, LED teknolojisini en üst düzeye taşıyor. 

Sahip olduğu sade formuyla ışığın şeklini simgeleştiren myGarden Dış Mekan Koleksiyonu, aynı zamanda doğa dostu bir çözüm sunarak dış aydınlatmada yeni bir sayfa açıyor. Enerji tasarrufunun başrol oyuncusu olan LED teknolojisi ile aydınlatmada enerji maliyetlerini azaltmayı sağlayan myGarden, düşük karbon emisyonu ile çevreye de zarar vermiyor. 

myGarden Koleksiyonu’nun mevsimsel sıcaklık koşullarından bağımsız olarak kurgulanan mekanizması, soğuk ve sıcak koşullarından etkilenmezken dış mekan kullanımda güvenlik endişelerini de ortadan kaldırıyor.  

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Prizde ahşap sıcaklığı
Elektrik anahtarı ve priz sektörünün önde gelen firmalarından VİKO’nun Artline Serisi’nin NOVELLA modelleri...

Haberi Oku