AYDINLATMA - ELEKTRİK:
Eğlenceli ve güvenli pirizler

Viko markalı Karre Style serisi, gençler başta olmak üzere evlerine tarzını yansıtmak isteyen herkese sesleniyor. Karre Style serisindeki komütatör, elektrik anahtarları ve prizler, ev kazalarını engellemek üzere güvenlik ve kaliteden de ödün vermiyor. 

Minimal formu hareketli çizgilerle birleştiren VİKO marka Karre Style serisi, kullanıldığı tüm mekânlara tarz katıyor. Böylece elektrik anahtarları ve prizleri, evlerin dekorasyon konseptini tamamlayan en göz alıcı aksesuarlara dönüşüyor. Karre Style serisi evlere romantik bir hava katmak ya da eğlenceli bir stil yaratmak mümkün. 

Her yaştan zevke seslenen Karre Style serisi, evlerin her alanında olduğu gibi çocuk odalarında da güvenle kullanabilecek şekilde üretiliyor. Özellikle prizlerden kaynaklı ev kazaları ve elektrik çarpmalarına karşı hem priz kapağı hem de priz mekanizması içinde çocuk koruma kapakları bulunuyor. Bu sayede çocukların, priz deliklerine sivri cisimler sokması engellendiği gibi en üst seviyede güvenlik de sağlanmış oluyor.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Prizde ahşap sıcaklığı
Elektrik anahtarı ve priz sektörünün önde gelen firmalarından VİKO’nun Artline Serisi’nin NOVELLA modelleri...

Haberi Oku