DEKORASYON:
Hayal etmek senden üretmek Seramiksan'dan

Seramiksan tarafından geliştirilen ve Türkiye’de ilk defa üretilen UNISTONE, seramik sektöründe çığır açıyor. Yerde, duvarda, mutfak ve banyo tezgahlarında, yaşam alanlarının pek çok noktasında rahatlıkla kullanılmasıyla fark yaratan UNISTONE, gerçekçi görünümü ve modern tarzıyla geleceğin dünyasını şekillendiriyor. Mimarların, tasarımcıların rahatlıkla farklı alanlar yaratmalarına imkan sağlayan UNISTONE, yaşam alanları ve ofislerde inovatif mekanlar isteyenlerin tercihi oluyor.

Yaratıcı kullanıma uygun olmasıyla dikkat çeken UNISTONE, istenilen şekilde kesilebiliyor, işlenebiliyor ve birden fazla desenli ürünlerle bir arada kullanılma konforuyla sınırsız uygulama seçenekleriyle tasarımda sınırları kaldırıyor. Reçine ve benzeri kimyasal bağlayıcı kullanılmadan, yüzde 100 doğal malzemeden üretilmiş olan UNISTONE, içeriğinde ve yüzeyinde insan sağlığına zararlı hiçbir madde bulundurmazken tamamının geri dönüştürebilir olmasıyla da çevre sağlığına da özen gösteriyor. Hijyen anlamında da öne çıkan UNISTONE kolay temizlenebilen, yanmaz, su geçirmez, yüksek ısıya, ateşe ve dona karşı direnciyle zamana meydan okuyor. 

Yüzey sertliğinden dolayı aşınma ve çizilmeye karşı dayanıklı olan UNISTONE, en yoğun yaya ve taşıt trafiğinde bile uzun süre kullanıma uygun. 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Vitra, iF’ten 8 yeni ödül
Vitra, Stix serisiyle, iF’in altın ödülünü almaya hak kazandı.

Haberi Oku