ETKİNLİK:
Genç semineri, Denizlili boya ustalarını bir araya getirdi
Mobilya boyası ve vernik üretiminde sektör lideri Genç, 7 Mayıs Çarşamba günü Denizli Anemon Otel’de Denizlili boya ustalarıyla bir araya geldi. 

Kayalar Kimya Satış ve Pazarlama Müdürü Bedri Büyüktaşkın, İş Geliştirme Müdürü Alper Çalışal, Genç İzmir Bölge Sorumlusu Mehmet Mercan, Genç distribütörlerinden Çağlayan Ahşap ve yüz elliyi aşkın boya ustasının katılımıyla gerçekleştirilen seminerde, boya sektöründeki son gelişmeler ve uygulamalardaki teknolojik iyileştirmeler hakkında bilgi verildi.

Mobilya boyası ve vernik üretimi yapan Genç, Denizli’de boya ustalarıyla buluştu. Yoğun katılımla gerçekleşen seminerde konuşma yapan Kayalar Kimya Satış ve Pazarlama Müdürü Bedri Büyüktaşkın, Genç markasını, tarihçesini ve sektör liderliğini anlatırken, yalnızca Türkiye’de değil Avrupa pazarında da fark yaratan yeni teknolojik ürünlerine dair bilgiler verdi.

Organizasyonda, boya sektöründeki son gelişmelere ve uygulamalardaki teknolojik iyileştirmelere de değinen Bedri Büyüktaşkın, ayrıca yaptığı konuşmasında boya ustalarını ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmelerden haberdar etmek, boya üreticileri ile ustaları arasındaki iletişimi daha da geliştirmek adına gerçekleştirilen bu seminerlerin artarak devam edeceğini müjdeledi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Seyhan Belediyesi’nin “Kent Meydanı” projesine...
Seyhan Belediyesi’nin “Kent Meydanı” projesi, YAPDER desteği ile düzenlenen Kent ve Yaşam Ödülleri’nde,...

Haberi Oku