Seranit Grup, yenilikçi ürünleri ile 37'inci Yapı Fuarı'ndaydı
6 – 10 Mayıs 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen ve Türk yapı sektörünün en büyük buluşma noktası olarak bilinen fuar büyük ilgi görürken, Seranit Grup’un standı ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Sektöre katma değer sağlayan yenilikçi ürünlerini tasarım tutkunlarının beğenisine sunan Seranit Grup,  bünyesinde bulunan dört markasının yeniliklerini standında sergiledi. Seranit Porselen, Serra Seramik, Vanucci Mutfak & Banyo ve Seranit Yapı Gereçleri’nin inovatif ve stil sahibi ürünlerinin sergilendiği stand, Seranit Grup tarafından fuarın son günü düzenlenen kokteyle de ev sahipliği yaptı.  

Yapı sektörünün önde gelen şirketi Seranit Grup, sektörün bütün bileşenlerini bir araya getiren en büyük ve en önemli organizasyon olan  37. Yapı Fuarı - Turkeybuild Istanbul’a Seranit Porselen, Serra Seramik, Vanucci Mutfak & Banyo ve Seranit Yapı Gereçleri markalarıyla katıldı. Yüzde 100 doğal malzemelerden oluşan, Seranit Grup’un Ar-Ge’si tarafından geliştirilen yenilikçi ve ekolojik ürünlerin; kullanım kolaylığı ve ergonomik yapıları ile öne çıkan stil sahibi tasarımların sahibi Seranit Grup, 7. Salon, 401 numaralı standında ziyaretçilerin beğenisine sundu. 

Yapı ve inşaat sektörünün öncü isimlerinin yoğun katılımı ile gerçekleşen fuarda Seranit Grup’un standı ziyaretçi akınına uğrarken en çok beğenilen ürünler Seranit 70 x70 karolar, Seranit Yapı Gereçleri’nin ekolojik boyası Oxipaint ve ekolojik sıva Oxicoat, Vanucci özel mutfak ve banyo mobilyaları oldu. 1978'den bu yana düzenlenen fuarda yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Seranit Grup Başkan Yardımcısı Ece Ceylan Baba; “Yerli ve yabancı sektör profesyonelleriyle buluşma olanağı sağlayan bu fuarda standımızla yer almaktan çok mutluyuz. Sektörünün önemli oyuncularını bir araya getiren bu fuarda hızla gelişen sektörü ve değişen trendleri yakından görüyor, kendimizi bu yönde geliştiriyor ve sektöre yön veriyoruz. Bu kapsamda, yapı sektörünün farklı alanlarında faaliyetlerine devam eden dört markamızla standımızı açtık. Fuarda gördüğümüz yoğun ilgi ve gelen talepler Seranit Grup ailesi olarak hepimizi çok mutlu etti ve cesaretlendirdi. Gelecek dönemde çalışmalarımızı sürdürerek, daha farklı ve inovatif ürünlerimizle ziyaretçilerimizin karşısına çıkmayı ümit ediyoruz” şeklinde konuştu. 

Sektör için yeni pazarlar oluşturulması, sektöre ve ülke ekonomisine ticari fayda sağlanmasını hedefleyen fuarın son gününde ise gelenekselleşen kokteylini kendi standında düzenledi. Fuar katılımcılarının ve ziyaretçilerin katıldığı kokteylde keyifli anlar yaşanırken, Ece Ceylan Baba, fuar kapsamında böyle bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan gurur duyduklarını belirtti. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adana’da fuarcılık sektörü zenginleşiyor
Adana’da faaliyete başlayan 2K Fuarcılık’ın tanıtımı, HiltonSA Oteli'nde düzenlenen toplantıyla...

Haberi Oku