Systemair HSK, tüketimi düşüren ürünleri SODEX Fuarı'nda tanıtacak
Systemair HSK fuarda;  Klima Santralleri,  Soğutma Grupları,  Fanlar,  Hava Dağıtım Elemanları ile “Sağlığı Düşünen, Tüketimi Düşüren” sloganıyla satışına başladığı “Konut Tipi Klima Santralleri”ni tanıtacak.

Systemair’in Yeşil Havalandırma (Green Ventilation) konseptine uygun olarak geliştirilen Systemair Konut Tipi Klima Santralleri, konutlarda ve rezidanslarda gün boyunca taze ve hijyenik hava sağlarken, ısı kayıplarını da minimize ediyor. Yüksek katlı binalarda camların açılamaması nedeniyle düşük olan hava kalitesi; baş ağrısı, halsizlik, nefes daralması, baş dönmesi, mide bulantısı gibi çeşitli rahatsızlıklara yol açıyor. Systemair Konut Tipi Klima Santralleri, ortamdaki havanın kalitesini yükseltirken, filtreleri sayesinde alerjilere karşı kalkan oluşturuyor ve fonksiyonel özelliğiyle ortamdaki istenmeyen kokuları yok ediyor. 

Systemair Konut Tipi Klima Santralleri; ocak üstü, duvar ve tavan arasına yerleştirilerek farklı dizayn seçenekleri ile evinizin dekoruna uygun çözümler sunuyor. 

İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo’da 7 Mayıs Çarşamba günü misafirlerine kapılarını açacak olan fuar, 10 Mayıs Cumartesi akşamına kadar devam edecek. Systemair HSK, misafirlerini, 2 numaralı salonda yer alan standında ağırlayacak.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adana’da fuarcılık sektörü zenginleşiyor
Adana’da faaliyete başlayan 2K Fuarcılık’ın tanıtımı, HiltonSA Oteli'nde düzenlenen toplantıyla...

Haberi Oku