GÜNDEM:
İş Bankası'na, kentsel dönüşüm kredisi ödülü


Türkiye İş Bankası, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) desteğiyle düzenlenen “Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi”nde, “En Çok Kentsel Dönüşüm Kredisi Veren Banka Teşvik” ödülünü aldı. 

“Kentsel Stratejiye Dayalı Akıllı Şehirler ve Binalar” başlığı altında 5’inci kez gerçekleştirilen kongreye Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, TOKİ Başkan Yardımcısı Mehmet Özçelik ve inşaat sektörünün önde gelen temsilcileri katıldı. Kongrede bu yıl ilk kez "Kentsel Stratejiyi Geliştirme ve Akıllı Şehirler Yaratma" kategorisinde teşvik ve başarı ödülleri verildi. İş Bankası da en çok kentsel dönüşüm kredisi veren banka teşvik ödülüne layık görüldü. 

2013 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile protokol imzalayarak kentsel dönüşüm kredileri alanında öncülük eden İş Bankası, 27 Nisan 2013’den bu yana 77 ilde, 3 bin 742 müşteriye 5 bin714 adet ve 486 milyon liranın üzerinde kredi sağlayarak, kentsel dönüşüm konusundaki desteğine devam ediyor.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

En yenilikçi firma “Kone”
Asansör pazarının önde gelen isimlerinden olan Kone, 8’inci kez FORBES’un en inovatif şirketler listesinde...

Haberi Oku