ISITMA - SOĞUTMA:
Baykan, en akıllı kombiyi üretti
Isıtma ve soğutma sektörünün lider markalarından olan Türkiye’nin ilk ve tek yerli üretici firması Baykan Kombi, yaptığı yeniliklerle sektörde adından söz ettirmeye devam ediyor.

Bireysel tüketiciye yönelik  ürünlerden sistem çözümlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan ısıtma ve soğutma sektörünün öncülerinden Baykan Kombi, geliştirdiği son teknolojik ürünleri tüketici ile buluşturmaya  devam ediyor. 

Baykan Kombi, kendi Ar-Ge Merkezinde geliştirdiği, çalışmalarını Tübitak ile birlikte yürüttüğü akıllı kombi ve kaskad kazan projeleri yurtiçinde ve yurtdışında satışa sundu.

Akıllı kombi

Baykan tarafından üretilen dünyada bir ilk olan Akıllı Kombi sayesinde tüketici kombisini internet üzerinden, cep telefonu veya bilgisayarı ile uzaktan açıp kapatıyor ve haftalık program yapabiliyor.

Haftalık program sayesinde  Baykan Akıllı Kombi konfor ve tasarruf sağlıyor. Evlere gelen fazla doğalgaz faturalarının en büyük sebebi yanlış kombi kullanımından oluşmaktadır.

%35 tasarruf sağlıyor

Akıllı kombinin haftalık programı sayesinde evlerdeki ortalama kullanılan derece %5 düşürülüyor. İstanbul şartlarında her 1 derece %7 tasarruf demek olduğu için oda sıcaklığının ortalama %5 düşürülmesi %35 tasarruf yapılmasını sağlamaktadır.

Akıllı kombi kullanan tüketiciler, evlerindeki ısıyı 25 derecenin üzerinde ayarladıklarında Baykan Teknik Servis bunu bir arıza olarak kabul ederek müşteriyi arıyor ve tasarruflu kullanması konusunda bilgilendiriyor.

Baykan Akıllı Kombi, oluşan arızaları Baykan Teknik Servise otomatik olarak kendisi bildiriyor. Kullanıcının evi soğumadan Baykan Teknik Servis müşteriyi arayarak müdahale ediyor. Baykan Akıllı Kombi, bir ürünün ötesinde tüketiciye tam zamanlı bir hizmet, tasarruflu ve konforlu bir sistem sunuyor.

Baykan Akıllı Kombi, Türkiye’nin yanı sıra Çin’e ve dünyanın bir çok ülkesine ihrac ediliyor.

Ürettiği projelerle sektöre yenilikler getiren ve uluslararası rakiplerine karşı bir Türk firması olarak yaptığı Ar-ge ile ülkemizi dünya pazarında en güzel şekilde temsil eden Baykan Kombi 25 Ülkeye ihracat yapıyor.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Termo Teknik ErP standardında ürünler sunuyor
Termo Teknik Bayi Kanalı Satış Müdürü Selim Kabiloğlu, 21 Nisan 2018 tarihinde Türkiye’de yürürlüğe...

Haberi Oku