ISITMA - SOĞUTMA:
Warmhaus, İGDAŞ sertifikalı tesisatçılarla buluştu
Ürünleriyle her 7 evden 1’ini ısıtan Warmhaus, bu yıl ikincisi düzenlenen İstanbul İç Tesisat Buluşması’na sponsor oldu. DoubleTree By Hilton İstanbul Topkapı’da İGDAŞ ve GASTECHNİCS Dergisi iş birliğiyle gerçekleşen etkinlikte Warmhaus’a sektöre yaptığı katkılardan dolayı plaket verildi. 

400’den fazla davetlinin katılımı ile gerçekleşen “İkinci İstanbul İç Tesisat Buluşması”na İGDAŞ Sertifikalandırma ve Standart Kontrol Şefliği tarafından bizzat sertifikalandırılmış tesisat firmaları katıldı. Sektöre mal ve hizmet sağlayan firmaların bir araya gelerek, sektörün sorunları ile çözüm önerilerini tartıştıkları ve sektörün geleceğine ilişkin öngörülerin paylaşıldığı İç Tesisat Buluşması’nda Warmhaus, ErP Direktifleri’nin sektörde yaratacağı değişim ve dönüşüm konusunda katılımcıları bilgilendirdi. ErP Direktifleri’nin etkileri üretici ve tüketici açısından ele alınırken, enerji tasarrufunun sağlanması ile ülke ekonomisine yapacağı katkı da değerlendirilen konular arasında oldu. 

İstanbul’un ardından 31 Mart 2018 tarihinde Ankara’da gerçekleşecek olan Ankara İç Tesisat Buluşması’na da sponsor olacak olan Warmhaus, sektörün geleceğine katkı sağlamak adına düzenlenen etkinliklere destek olmaya devam edecek.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×





Termo Teknik ErP standardında ürünler sunuyor
Termo Teknik Bayi Kanalı Satış Müdürü Selim Kabiloğlu, 21 Nisan 2018 tarihinde Türkiye’de yürürlüğe...

Haberi Oku