AYDINLATMA - ELEKTRİK Haberleri Tümü

Legrand‘ın yeni şalt cihazları ile etkili koruma

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler sunan Legrand, yeni XS³, XG³, XC³ serisi şalt cihazları ile kısa devrelere, aşırı ve kaçak akım arızalarına karşı etkili koruma sağlıyor.

Legrand, konutlar ve ticari uygulamalardaki modern tesisatların gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirdiği yeni XS³, XG³, XC³ serisi şalt cihazları ile güvenliğinizin sağlanmasına yardımcı oluyor. Termik, manyetik devre kesiciler ve kaçak akım koruma cihazları içeren, çok sayıda kontrol ve yardımcı sinyalizasyon elemanı ile tamamlanan bu seriler, tesisatlarınız için güvenlik, dayanıklılık ve montaj kolaylığı sunuyor.

Legrand yeni XS³, XG³, XC³ serisi şalt cihazlarının tasarımı ve materyalleri, her aparatın arasından serbest hava geçişine izin vererek aşırı ısınmanın önüne geçiyor. Kolay bağlantı kafesi sayesinde de bağlantı hatalarını önleyerek güvenlik seviyesini artırıyor. 

Seri, iki konumlu raya montaj klipsi ve ön panel üzerinde teknik baskı alanı ile kurulum, kablolama ve bakım esnasında kolaylık sağlıyor. 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz