MUTFAK-BANYO Haberleri Tümü

GROHE’den annelerin hayatını kolaylaştıran tasarımlar

GROHE’nin yeni nesil termostatik Grohtherm 2000 New serisi bebeklerini her tehlikeden sakınan annelerin yeni gözdesi.

Artırılmış güvenlik ve ek konforuyla istenilen su sıcaklığına hızla ulaşıp, su sıcaklığının duş süresince sabit kalmasını sağlıyor.

Yeni mutfak bataryaları GROHE Zedra Touch ve Minta Touch, dokunmatik özelliği sayesinde çıkış ucu veya gövdesine dokunularak çalıştırılabiliyor. GROHE Zedra Touch ve Minta Touch ile temizlik annelerin parmaklarının ucunda.

Annelerinizin küçükken sizi nasıl yıkadığını hatırlayın! Şampuan gözünüzü yakmasın, sıcak suda yanmayın, soğuk suda üşümeyin diye nasıl çaba harcadıklarını anımsayın. Anneler hala aynı ama artık onların hayatını kolaylaştıran GROHE ürünleri var. Avrupa'nın en büyük ve dünyanın önde gelen sıhhi tesisat donanımı üreticisi GROHE, annelerin  ve bebeklerin banyo konforunu artıran ve güvenliğini sağlayan, evdeki yaşamlarını kolaylaştıran ürünler sunmaya devam ediyor. Banyoda sabit sıcaklıkla banyo keyfi sunan Grohtherm 2000 New termostatik batarya ve mutfakta yepyeni bir dönem başlatan GROHE dokunmatik mutfak bataryaları, özellikle annelerin evdeki yaşamını kolaylaştıran fonksiyonlar içeriyor. GROHE’nin, kalite, tasarım, teknoloji ve sürdürülebilirlik öncelikli yaklaşımıyla geliştirdiği ve kadınlara kolaylık sağlayan fonkiyonlar içeren ürünleri fark yaratıyor.

GROHE Zedra Touch ve Minta Touch ile temizlik annelerin parmaklarının ucunda...

Mutfakta iş yaparken, bebeğe mama hazırlarken eller hep kirlenir. Ama artık annelerin işi daha kolay; kirli, yağlı, yapışkan veya pis eller hiç sorun değil; dokunmatik özelliği sayesinde annelerin tek yapması gereken elinin tersi, bileği veya  kolu  ile hafifçe dokunmak. Böylece eller kirli olduğunda bile  bataryanının temiz kalması mümkün. 

Annelerin mutfakta geçirdikleri zamanı daha konforlu ve pratik hale getiren, oldukça hijyenik ve etkileyici şekilde su tasarrufu sağlayan bu kullanım şekli, EasyTouch teknolojisi sayesinde mümkün hale geliyor. GROHE Zedra Tocuh ve Minta Touch dokunmatik mutfak bataryaları, aynı zamanda GROHE SilkMove® teknolojisine sahip kumanda kolu kullanılarak da çalıştırılabiliyor. Tüm bunların sonucunda kadınların mutfakta geçirdikleri sürede yepyeni bir rahatlık sunan bir armatür ortaya çıkıyor.

Sabit Sıcaklıkta Banyo Keyfi İçin Grohtherm 2000 New! 

Dünyanın en hassas termometresi olan ve cildi dikkate alınarak tasarlanan GROHTHERM 2000 New termostatik batarya, sıcak su akışı sırasında bile ısınmayan yüzeyi ile özellikle bebeklerin banyosu için annelere büyük kolaylık sağlıyor.  Grohtherm 2000 New’deki GROHE TurboStat® teknolojisi, duş boyunca su sıcaklığını sabitleyerek, bebekleri ve anneleri suyun aşırı ısınmasından  kaynaklanacak rahatsızlıklardan koruyor.
 
Yüzeyin ısınmasını engelleyen GROHE CoolTouch® teknolojisi bebeğin hassas cildinin sıcaktan yanmasını önlüyor. Tüm bu teknolojilerin yanı sıra şelalelerin geniş ve güçlü akışından ilham alınarak tasarlanan Grohtherm 2000 New, banyolarda estetik bir atmosfer yaratıyor.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz