MUTFAK-BANYO Haberleri Tümü

Yurtbay Seramik, Classic Calacatta Koleksiyonu ile mermerin doğallığını mekânlara taşıyor

Yurtbay Seramik, tasarım ekibi sektördeki değişimleri yakalayarak tüketiciye en geniş ürün yelpazesiyle ulaşıyor, farklı tasarımları ve yenilikleriyle mekânları zenginleştirmeye devam ediyor.

Yeni teknolojiler sayesinde hazırlanan karolar, doğanın izlerini yaşam alanlarımıza taşıyor. Banyonuzda ve dilediğiniz her yerde Calacatta Mermeri’nin zarif dokusuna yer açın. Doğal taşların eşsiz dokularının üstün seramik teknolojisiyle buluşmasını izleyin. Yurtbay Seramik’in birebir mermer görüntüsünü mekanlara taşıyan, duvar ve zemin kullanımına uygun, Classic Calacatta Koleksiyonu’yla tanışın. 

Classic Calacatta Koleksiyonu, Calacatta Mermeri’nin en ince ayrıntıları ve eşsiz dokusu ile mekanlara ayrıcalıklı bir stil kazandırıyor. Classic Calacatta, farklı ebatları ile modüler döşeme imkanı sağlıyor. Calacatta Koleksiyonu, 15x30, 30x30, 30x60, 60x60 ebatları, beyaz rengi ve gri damarlı güçlü dokusuyla mimari çözümlemeler için de doğal bir seçenek sunuyor ve mekanları tasarım harikalarına dönüştürüyor. 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz