ETKİNLİK Haberleri Tümü

Genç semineri, Denizlili boya ustalarını bir araya getirdi

Mobilya boyası ve vernik üretiminde sektör lideri Genç, 7 Mayıs Çarşamba günü Denizli Anemon Otel’de Denizlili boya ustalarıyla bir araya geldi.

Mobilya boyası ve vernik üretiminde sektör lideri Genç, 7 Mayıs Çarşamba günü Denizli Anemon Otel’de Denizlili boya ustalarıyla bir araya geldi. 

Kayalar Kimya Satış ve Pazarlama Müdürü Bedri Büyüktaşkın, İş Geliştirme Müdürü Alper Çalışal, Genç İzmir Bölge Sorumlusu Mehmet Mercan, Genç distribütörlerinden Çağlayan Ahşap ve yüz elliyi aşkın boya ustasının katılımıyla gerçekleştirilen seminerde, boya sektöründeki son gelişmeler ve uygulamalardaki teknolojik iyileştirmeler hakkında bilgi verildi.

Mobilya boyası ve vernik üretimi yapan Genç, Denizli’de boya ustalarıyla buluştu. Yoğun katılımla gerçekleşen seminerde konuşma yapan Kayalar Kimya Satış ve Pazarlama Müdürü Bedri Büyüktaşkın, Genç markasını, tarihçesini ve sektör liderliğini anlatırken, yalnızca Türkiye’de değil Avrupa pazarında da fark yaratan yeni teknolojik ürünlerine dair bilgiler verdi.

Organizasyonda, boya sektöründeki son gelişmelere ve uygulamalardaki teknolojik iyileştirmelere de değinen Bedri Büyüktaşkın, ayrıca yaptığı konuşmasında boya ustalarını ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmelerden haberdar etmek, boya üreticileri ile ustaları arasındaki iletişimi daha da geliştirmek adına gerçekleştirilen bu seminerlerin artarak devam edeceğini müjdeledi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz