ETKİNLİK Haberleri Tümü

Mimaride Işık Konferansı 4. kez İstanbul’da

PLD Türkiye Dergisi tarafından organize edilen ve ana sponsorluğunu Philips Aydınlatma’nın üstlendiği “Mimaride Işık” etkinliğinin bu yıl 4.sü gerçekleştirilecek.

PLD Türkiye Dergisi tarafından organize edilen ve ana sponsorluğunu Philips Aydınlatma’nın üstlendiği “Mimaride Işık” etkinliğinin bu yıl 4.sü gerçekleştirilecek. Ödüllü aydınlanma tasarımcısı Gerd Pfarré’in “Yansımalar” sunumuyla yer alacağı konferans 3 Haziran 2014, Salı akşamı Yapı-Endüstri Merkezi Etkinlik Salonu’nda gerçekleşecek.

Aydınlatmada dünya lideri olan Philips, bu sene 4.sü gerçekleştirilecek Mimaride Işık etkinliğine ana sponsor olarak Türkiye’de aydınlatma sektörüne katkı sağlamaya devam ediyor. PLD Türkiye ve Yapı-Endüstri Merkezi işbirliğiyle gerçekleşecek olan Mimaride Işık Vol. 4, sektörün önde gelen mimar, iç mimar ve aydınlatma tasarımcılarını aynı çatı altında buluştururken önemli projelere ev sahipliği yapıyor.

PLD Türkiye tarafından 2011 yılından beri düzenlenen “Mimaride Işık” etkinliğinde bu sene, ödüllü aydınlanma tasarımcısı Gerd Pfarré “Yansımalar” başlıklı sunumunda çevreyi inşa etmekte yansımaların etkisine ışık tutacak. 

Sektörde ulusal ve uluslararası alanda birçok ödül sahibi Gerd Pfarré, HalenCity Üniversitesi’nin metro istasyonu çalışmasıyla aydınlatma tasarımında dünyanın en prestijli ödüllerinden olan “Radiance Award for Excellence in Lighting Design” ödülünü kazandı. 


Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz