ETKİNLİK Haberleri Tümü

“Ofisini tasarımınla konuştur”

Ofis Tekin Exclusive tarafından düzenlenen ve sıra dışı çalışma mekanları yaratacak genç yeteneklerin arandığı “Ofisini Tasarımınla Konuştur” yarışmasında, eser kabulü başladı.

Ofis Tekin Exclusive Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin:
“Amacımız tasarımcı gençlere okudukları okul ve bölüm her ne olursa olsun bir fırsat vererek, sektöre kazandırmak. İnanıyorum ki bu yarışmayla birlikte bir çok genç yeteneği keşfedeceğiz”

Ofis Tekin Exclusive tarafından düzenlenen ve sıra dışı çalışma mekanları yaratacak genç yeteneklerin arandığı bir ofis tasarım yarışması olan “Ofisini Tasarımınla Konuştur”, eser kabulüne başladı.

Başkent Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Tasarım Bölüm Başkanı Prof. Dr. Adnan Tepecik başkanlığında oluşturulan jüride, İç Mimari ve Çevre Tasarımı Bölümü Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Umut Şumnu, İç Mimari ve Çevre Tasarımı Bölümü Öğr. Gör. Ferhat Dorkip, Ofis Tekin Exclusive Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin ve RPR Medya AŞ Perakende Sektör Temsilcisi Tuğçe Özkuş bulunuyor.

Ergonomik ve modern çizgileriyle dikkati çeken Ofis Tekin Exclusive, tasarıma ilgi duyan üniversite öğrencilerini hızla gelişen ofis mobilya sektörüne girmeye teşvik etmeyi amaçladığı bu yarışmada, herhangi bir bölüm ve üniversite ayrımı yapmaksızın, sektöre yeni tasarımcılar kazandırmayı hedefliyor.

Ofis Tekin Exclusive Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin, yarışmanın tüm üniversite öğrencilerine açık olduğunu belirterek, “Yarışmamızda herhangi bir üniversite ya da bölüm ayrımı bulunmuyor. Amacımız tasarımcı gençlere fırsat vererek, sektöre kazandırmak. İnanıyorum ki bu yarışmayla birlikte bir çok genç yeteneği keşfedeceğiz” dedi.

Şimdiden Ankara, İstanbul, Konya, Eskişehir gibi şehirlerden yoğun ilginin olduğu yarışmada, birinci seçilen yarışmacının tasarımı Ofis Tekin Exclusive tarafından üretilerek, satışından elde edilen ücretin belirli kısmı tasarımcıya aktarılacak. Yarışmada ikinci seçilen tasarımcı sektörle ilgili yurt içi fuara götürülüp, masrafları Ofis Tekin Exclusive tarafından karşılanırken, üçüncü seçilen tasarımcı ise Ofis Tekin Exclusive’de ücretli staj hakkı elde edecek.

Ödüllerin yanı sıra, ilk 3’e giren tüm yarışmacılara istihdam garantisinin verildiği yarışma, 15 Ekim’de sona eriyor. Sonuçların 29 Ekim’de açıklanacağı yarışmaya katılmak isteyen tasarımcılar, tasarımlarını info@ofistekin.com adresine gönderebilirler.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz