GÜNDEM Haberleri Tümü

Amasya’nın en büyük seramik showroom’u açıldı

NG Kütahya Seramik’in Amasya’daki iş ortağı Elbir Yapı Market, 25 Nisan Cuma günü NG Kütahya Seramik Porselen Turizm Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral’ın katılımıyla Amasya’nın en büyük seramik mağazasını açtı.

Amasya’nın ilk concept mağazası olma özelliğini de taşıyan showroom, 300 metrekare alana sahip. NG Kütahya Seramik’in her beğeniye hitap eden birbirinden göz alıcı tasarımlarını sergileyen showroom, Amasyalılara benzersiz bir alışveriş keyfi vaat ediyor.

NG Kütahya Seramik’in Amasya’daki iş ortağı Elbir Yapı Market, Amasya’nın en büyük seramik showroom’unun kapılarını 25 Nisan Cuma günü NG Kütahya Seramik Porselen Turizm Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral’ın katılımıyla açtı. NG Kütahya Seramik’in 2014 yılı kreasyonlarının sergilendiği Elbir Yapı Market aynı zamanda Amasya’nın ilk concept mağazası olma özelliğini taşıyor.

Amasyalılar 300 metrekare büyüklüğündeki showroom’da seramik modasının en yeni ürünlerini bulabiliyor. 30 metrelik geniş bir cepheye sahip mağazanın vitrini özel olarak tasarlandı. Amasyalılara rahat ve keyifli bir alışveriş imkânı sunan showroom’da her beğeniye hitap edecek göz alıcı tasarımlar yer alıyor.

Ziyaretçiler, muazzam ürün çeşitliliği içerisinde kendi beğeni ve bütçelerine uygun ürünleri kolayca bulabiliyor ve Elbir Yapı Market’in uzman ekibinden her konuda ayrıntılı bilgi alabiliyorlar.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz