GÜNDEM Haberleri Tümü

SAMET “Turquality Çalışmaları” ile “Markalı İhracat” Ödülü Aldı

Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası SAMET, Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen İhracatın Yıldızları / İhracatı Teşvik Ödülleri’nde Turquality kapsamındaki çalışmaları nedeniyle “Markalı İhracat” dalında ödüle layık bulundu.

Geliştirdiği yenilikçi ürünlerini 1973’ten bu yana kullanıcılara sunan Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası SAMET, ödüllerle sektördeki yerini sağlamlaştırmayı sürdürüyor.

Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen İhracatın Yıldızları/ İhracatı Teşvik Ödülleri’nde Turquality kapsamında aldığı destek ile yurt dışında “Türk Malı” imajını güçlendiren markalar arasında değerlendirilen SAMET, “Markalı İhracat” kategorisinde ödül kazandı.

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’ın katılımıyla gerçekleştirilen ödül töreninde katılan SAMET Yönetim Kurulu Üyesi Munis Tezbaşaran “SAMET olarak önceliğimiz inovativ ve yenilikçi çözümler üretmek. Büyüme stratejimiz içerisinde ise ihracat çok büyük öneme sahip. Almış olduğumuz her ödül bizleri daha da güçlendiriyor ve yeni ödüller için motivasyon niteliğini taşıyor. Özveriyle çalışan tüm ekip arkadaşlarıma katkılarından dolayı teşekkür ederim. Bu ödülü onların adına alıyorum” dedi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz