ISITMA - SOĞUTMA Haberleri Tümü

Zehnder Nova ile kusursuz uyum evinizde

Zehnder Group, modern görünümlü ve güncel teknolojiye sahip Nova modeli ısıtma paneliyle şıklığı ve fonksiyonelliği evinize taşıyor.

Sade ve düz görüntüsüyle ferah bir hava yaratan Zehnder Nova, farklı renk ve kaplama seçenekleriyle evinizle kusursuz uyum sağlıyor.

Özel tasarımlara sahip dizayn radyatörleriyle dünya lideri olan Zehnder Group’un Nova modeli ısıtma paneli, modern görünümü, yatay ve dikey yönlü kullanım imkanı ve geniş renk seçeneğiyle fark yaratıyor.

Geniş renk seçenekleri ve modern görünümüyle şık; düşük su kapasitesi, hızlı reaksiyon süresi ve çok çeşitli bağlantı imkanlarıyla fonksiyonel olan Zehnder Nova, tasarım ve işlevselliği buluşturuyor.

Tek tek profillerden oluşan Zehnder Nova, şık düz görünümüyle ferah bir hava yaratıyor. Renk kartelasında yer alan tüm renklerde mevcut olan Zehnder Nova, istenildiğinde farklı renk tonlarında da uygulanarak evinize mükemmel uyum sağlıyor.

Gövde iskeleti yatay ve dikey yönlü 1 mm aralıklı düz çizgili profillerden oluşan Zehnder Nova’nın kaynak dikişleri görünmez. Zehnder Nova, yatay ve dikey kullanım imkanıyla her uygulamaya adapte edilmesini sağlıyor. 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz