PROJELER:
DreamLoft projesinde daireler sahiplerini buluyor

Türk müteahhitlik sektöründe 39 yıllık tecrübesiyle yurt içinde ve dışında ürettiği prestijli yapılarla hep zirvede olan Halil Avcı İnşaat, çok konuşulan bir projeyi daha tamamladı. Halil Avcı İnşaat, tamamı temelden satılan projesi ile markasına güvenenleri yine kazandırdı.

Adana’da dünya standartlarında bir projeyi daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Halil Avcı İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Avcı, DreamLoft’ta ev sahibi olan ailelere, gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

Loft tipi, yüksek tavanlı kat dubleksi

New York tipi yaşam standardını Adana’da bulmak isteyenlerin DreamLoft’a yoğun ilgi gösterdiğini ifade eden Orhan Avcı, Adana’da ‘bir ilk’ olan DreamLoft’ta, Amerika’da yaygın olarak planlanan, loft tipi, yüksek tavanlı kat dubleksi daireler tasarladıklarını ve çok da beğenildiğini söyledi.

DreamLoft’un Adana’ya yeni bir yaşam stili getireceğini vurgulayan Avcı, bölgede dünya standartlarında projeleri hayata geçirmeyi sürdüreceklerini bildirdi. 

“Proje bölgenin göz bebeği olacak”

“Satışlarımızın rekor sürede sonlanması ve tüm dairelerimizin sahiplerini bulması bizim en büyük ödülümüz” diyen Orhan Avcı, projenin fiziki özellikleri ve konumuyla da bölgenin göz bebeği olacağını ve Adana’da ilklerin öncülüğünü yapmaya devam edeceklerini kaydetti.

Gözde projeler arasında

Bugüne kadar “Billur Yalı”, “Dream Town”, “Dream Garden”, “Dream Park” ve “Dream Land” gibi prestijli projeleriyle, Adana’ya çağdaş ve konforlu yaşam alanları kazandıran Halil Avcı İnşaat’ın ‘’DreamLoft’’projesi de sembol yapılar arasına girdi.

New York tarzını Adana’da yaşamak isteyenler, alternatifli dairelerde villa konforunu üst katlarda da yaşama imkânı bulacak. Yüzme havuzu, formda kalmak isteyenler için lüks fitness salonu, 3D sinema salonu, sauna, mini futbol sahası, basketbol sahası, oyun parkı, peyzaj alanları, geniş otopark, 20 metrekareden 72 metrekareye kadar teras seçenekleri, 6 metre yüksekliğinde tavan DreamLoft’un önce çıkan özellikleri arasında yer alıyor.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kayı İnşaat, THY’nin Cezayir’deki ofisini...
Kayı İnşaat, Türk Hava Yolları’nın Cezayir’in başkentindeki ofis inşaatını teslim etti.

Haberi Oku