Your search results

İnfo Yapı İnşaat & Gayrimenkul

Yazar: InfoYapi on 04/08/2022
0

İnfo Gayrimenkul, uzun yıllardan bu yana Göktürk, Kemerburgaz ve çevre bölgelerinde satılık, kiralık emlak ve arsa geliştirme alanlarında hizmet vermektedir

İnfo Yapı Gayrimenkul Haber Kaynağı

Göktürk Dergisi

Göktürk bölgesinde yaptığımız inşaatlar ile bir çok kişiyi mutlu yuvalarına kavuşturduk. Göktürk İnfo Yapı Gayrimenkul, Göktürk’de satılık daire,ev,ofis,arsa pazarlama hizmetlerini vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız,güven ve doğruluk ilkesinden yola çıkmıştır. Göktürk İnfo Yapı Gayrimenkul; Göktürk’de yatırım yapmak ve mutlu yuva hayal edenlerin buluştuğu noktadır.

İnfo Yapı Gayrimenkul

Lüks konut ve ticari gayrimenkulde satış ve kiralama, bireysel ve kurumsal olmak üzere yatırım ve satın almada müşteri temsilciği, pazar araştırması ve proje geliştirme, konut projelerinde fiyatlama yapılması ve satış planlaması hizmetleri, İnfo Yapı Gayrimenkul tarafından profesyonel olarak sunulmaktadır. İnfo Yapı, uluslararası alanda kurumsal ve bireysel olmak üzere yabancı müşterilerine de yatırım danışmanlığı yapmaktadır. Elde edilen yatırım imkanları, üzerinde gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra, içeriği genişletilmiş sunumlarla müşterilerine tanıtılmaktadır. İnfo Yapı, prestij ve getiri olarak güçlü gördüğü projelere, yatırımcı partnerleri ve müşterileri ile beraber aynı zamanda kendisi de yatırım yapmaktadır.

İlan Karşılaştır