Your search results

İnfo Yapı Arsa Yatırım

Yazar: InfoYapi on 01/08/2014
0

İnfo Yapı İnşaat & Gayrimenkul Göktürk başta olmak üzere İstanbul’un bir çok bölgesinde çeşitli inşaat projelerine imza atmıştır.

Detaylı bilgi için projelerimizi inceleyebilirsiniz

Projelerimiz

Güven unsurunu öncelikli ilke kabul eden İnfo Yapı İnşaat & Gayrimenkul; başarının anahtarının verimli, güvenilir, disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanmaktadır. Bu doğrultuda çalışanlarının ,müşterilerinin, çevre ve toplumdan oluşan paydaşlarının ihtiyaç ve beklentilerinin en etkin ve doğru biçimde karşılanmasını ve faaliyet gösterdiği her alanda ulusal, küresel verimi arttırıcı gelişmelere ve planlama stratejilerine hakim olmayı hedeflemektedir.

İnfo Yapı Arsa Satışı

Arsanıza optimum yatırım ile ilgili fırsatlar sunarak arsanızın verimli kullanılması için sizlere yol gösterecek çözümler sunuyoruz. Arsam nasıl yüksek kazanç elde eder
20 yıllık iş ve proje geliştirme tecrübemizle arsanızı kat karşılığı veya hasılat paylaşımı modelleri ile çalışma ortaklarımız ( Geniş müşteri portföyümüz) ve Türkiye’nin en büyük inşaat firmaları ile buluşturarak kazancınızı kat kat artırıyoruz.
Uzman kadromuz mimar ve mühendislerimiz ile teknik şartnamenizi, sözleşme konusunda uzman avukatlarımızla hukuki şartnamenizi sizinle beraber yüksek kazanç ve haklarınız koruyacak şekilde hazırlıyoruz.

İlan Karşılaştır