Emlak sektöründe verilen tüm hizmetlerin kalitesini yükselterek müşterilerimize hem alış hem de satış konusunda en iyi hizmeti sağlamaktır.

Tüm gayrimenkul alım-satım kiralama ve danışmanlık konularında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Kurumsal faaliyet gösteren firmamızda; müşteri memnuniyetini / güvenini ilke edinmiş iş ortaklarımızla doğru çözümlere ulaşırsınız.

Hedefimiz Türkiye’de sektöründe aranan ve saygın bir kuruluş olmak inşaat ve gayrimenkul ile ilgili tüm alanlarda profesyonel hizmet verebilmektir. Ülkemizin lokomotifi olan gayrimenkul ve inşaat sektöründe ki tüm gelişmeleri yakından takip eden İnfo Yapı, emin adımlarla yolunda yürümeye ve büyümeye devam edecektir.

İnfo Yapı İnşaat Sektöründe aktif olarak bir çok projede yer almaktadır. İstanbul’un çeşitli bölgelerinde yürütülen inşaat projelerimize projeler bölümünden ulaşabilirsiniz.

Gayrimenkul alım, satım ve kiralama alanında bünyemizde ki uzman danışmanlarımız ile profesyonel çözümler üretmekteyiz. Danışmanlarımız İstanbul’un tüm bölgelerine hakim, gayrimenkul alım, satım ve kiralama konusunda tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Gayrimenkulünüzü web sitemize kayıt olarak danışmanlarımıza iletebilirsiniz. Çok basit 3 adımda satmak veya kiralamak istediğiniz eviniz veya ticari gayrimenkulünüzü dakikalar içerisinde bizlere ulaştırabilirsiniz. Danışmanlarımız tüm bilgileri inceleyip size en kısa sürede ulaşacaktır.

İnfo Yapı Arsa & Proje işlemlerini uzman kadrosu ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor. Yatırımlarınızı doğru yere yapmanız için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz

İlan Karşılaştır